DSD Dijital Gülüş Tasarımı

Porselen diş

Çağımız dijital teknolojilerin hızla ilerlediği bir çağ. Diş hekimleri teknolojik gelişmeleri mesleklerine adapte eden meslek guruplarının başında geliyor. Fotoğraf ve bilgisayar çizimleri birleştirildiğinde ortaya çıkıyor.
Estetik Gülüş Tasarımı adı verilen konsept Türkiye’de DSD digital gülüş tasarımı uygulamaları yapan önder kliniklerden birisi olan KORUDENT DİŞ KLİNİĞİ Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya bu yeni konsept hakkında bilgiler verdi. Slayt sunumlar ve hasta görsellerini ayrıntıları ile açıklayan Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya örnek vaka uygulamasını canlı sunum ile izleyenlere takdim etti.

Ön diş kaplamalarında zirkonyum malzeme kullanıldığında çok daha iyi sonuç alınır. Bu nedenle artık ön diş kaplamalarında metal porselen diş tercih edilmez
Biz de aynı şekilde yaklaşık 10 yıldır ön diş kaplamaları için zirkonyum diş kaplamaları tercih ediyoruz. Yapmış olduğumuz ön diş estetik tedavilerin örneklerini görmek ve Zirkonyum diş kaplamalar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0 549 347 40 47 numaralı telefon Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile görüşmek için randevu alabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir