İLETİŞİM

  ONLİNE RANDEVU

  Cennet Mahallesi E-5 Yanyol No: 108 Küçükçekmece / İstanbul Cennet Metrobüs durağı.

  İSTANBUL DİŞ KLİNİĞİ

  Diş kliniğimizde implant diş tedavileri ve estetik diş tedavi hizmetleri veriyoruz. 25 yıldan daha fazla tecrübeye sahip diş hekimlerimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarlar.

  Amacımız hizmet verdiğimiz her hasta için en iyiyi başarmak. Hastalarımız için en iyi tedavi hizmetlerini vermeye çalışmaktayız. Hipokrat yeminimize sadık kalarak meslek elde ettiğimiz mesleki başarıyı hastalarımıza sunmaktan mutluluk duyarız.

   HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR.

  Her hastanın kendine özel durumu istek ve beklentileri olduğunu bilerek kişiye özel tedavi ve çözümler üretiyoruz.

  İLK MUAYENE NEDEN ÖNEMLİ

  Tedavinin öncesinde doğru teşhis ve ihtiyaçları anlamaya çalışıp sizler ile birlikte uzun vadeli ve ihtiyaçlarınızı karşılayan tedaviler planlıyoruz.

  HİJYEN

  Öncelikli olarak dünya standartlarında hijyen sağlamak ve hastaların en iyi tedavi hizmetini risk almadan sunabilmek için dünya standartlarında Dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemleri uyguluyoruz.

  GARANTİ VAR MI?

  Evet kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz bütün işlemler ve yapılan implant ve protezlerin  kalite sertifikalarını sizlere takdim etmekten mutluluk duymaktayız.

  ULAŞIM

  Otomobil: İstanbul için ana arter konumunda olan E-5 yan yol üzerindeyiz.

  Uçak: Atatürk Hava limanına 5 dakikalık ulaşım mesafesindeyiz.

  Metrobüs ile Cennet durağının hemen yanındayız.

  OTOPARK

  Diş kliniğimizin önünde ücretsiz park edebilirsiniz.

  Gizlilik politikası

  Başarımızı hastalarımızın bize duyduğu güvene borçluyuz.

  Merhaba ve Hoş Geldiniz!

  İstanbul Küçükçekmece’deki Diş Hekimliği Kliniğimize hoş geldiniz! Sizlere sağlıklı bir gülümseme ve mükemmel bir ağız sağlığı sunmak için buradayız. Kliniğimizde son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

  Sağlıklı bir gülümseme, özgüveninizi artırır ve genel yaşam kalitenizi olumlu yönde etkiler. Diş sağlığının önemini biliyoruz ve bu nedenle hastalarımıza en iyi tedaviyi sunmayı hedefliyoruz.

  Kliniğimizde geniş bir yelpazede diş hekimliği hizmetleri sunmaktayız. Çürük tedavisi, diş dolguları, diş temizliği, diş eti tedavisi, kanal tedavisi, estetik diş hekimliği, diş beyazlatma ve implant tedavileri gibi birçok alanda uzmanlığımız bulunmaktadır. Her bir tedaviyi, kişisel ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi dikkate alarak özelleştiriyoruz.

  Kliniğimizde hasta memnuniyeti ve rahatlığı bizim önceliğimizdir. Sizi rahatlatmak ve endişelerinizi gidermek için sıcak bir ortam ve dostane bir yaklaşım sunuyoruz. Deneyimli ve özenli ekibimiz, size en iyi tedavi deneyimini yaşatmak için çalışmaktadır.

  Teknolojik olarak donanımlı kliniğimizde, ileri düzey dijital görüntüleme sistemleri, CAD/CAM teknolojisi ve sterilizasyon standartlarına tam uyum sağlayan ekipmanlar kullanmaktayız. Bu sayede, tedavilerimizi daha hızlı, hassas ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

  Hasta memnuniyeti ve güvenliği bizim için önemlidir. Bu nedenle sterilizasyon ve enfeksiyon kontrolü konusunda en üst düzeyde hassasiyet gösteriyoruz. Kliniğimizde hijyenik ve temiz bir ortamda tedavi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Siz değerli hastalarımızın sağlığı ve rahatlığı bizim önceliğimizdir. Uzman diş hekimlerimiz, sizi dinleyecek, ihtiyaçlarınızı anlayacak ve size en uygun tedavi seçeneklerini sunacaktır.

  Beyaz, sağlıklı ve güzel bir gülümseme için İstanbul Küçükçekmece’deki Diş Hekimliği Kliniğimize bekliyoruz! Randevu almak ve daha fazla bilgi edinmek için lütfen iletişim bilgilerimizi kullanın. Sizi en iyi tedaviyle ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

  Sağlıklı bir gülümseme için bize katılın!