Diş Kaplama ve Protezler

Dişlerimizin değerini onları kaybettikten sonra anlıyoruz değil mi? Siz de dişleriniz ile ilgili sorun yaşıyorsunuz sanırım. Bazı insanlar çocuk yaşlarında başlayan diş eğriliği, diş çürüğü gibi problemler ile uğraşırken bazılarımız da 40 lı yaşlarda diş eti sorunları ile mücadele verebiliyor. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya dan diş kaplama ve protezler ile ilgili bilgiler aldık. Ne zaman diş kaplama, ne zaman diş protezi gerekir? İmplant diş yapımı mutlaka gerekli mi? Diş eksikliği için ne yapılabilir? sorularını yanıtladı. 

Porselen diş

İstanbul Diş Estetiği Merkezi

Günümüzde artık diş estetiği denildiğinde sadece dişlerin üzerine porselen kaplama yapmak değil, dişleri sıralı hale getirmek, dişlerin rengini değiştirmek ve dijital gülüş tasarımı ile daha güzel bir gülümseme elde etmek akla geliyor. Porselen diş kaplama, zirkonyum diş kaplam, ortodonti tedavileri, diş beyazlatma gibi tedaviler var. Bu konu hakkında İstanbul diş estetiği merkezi uzman diş hekimlerinden bilgi aldık.
Diş Estetiği
Hastanın ağız içi ve yüz fotoğrafları değerlendirilerek kişiye en uygun gülümseme planı yapılabilmektedir.
Dijital gülüş tasarımı ile gerçekleştirdiğimiz bu tedaviler hem kısa süre içerisinde hem de son derece tatmin verici olarak uygulanabilmektedir. Yıllardır sadece porselen diş yapılarak elde edilen diş estetiği artık ortodonti tedavileri ile birlikte diş kaplamaların birlikte uygulanması sayesinde başarılı sonuçlar vermektedir. Devamı >>>